Przedszkole Promujące Zdrowie

30 kwietnia nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu plastycznego "Bieg z przeszkodami" zorganizowanego w ramach akcji "Cała Polska czyta dzieciom" oraz Programu Przedszkole Promujące Zdrowie.

Prace konkursowe w załączeniu.

Gratulujemy wszystkim małym artystom, którzy wzięli udział w konkursie :)

W ramach działań programu Przedszkole Promujące Zdrowie od poniedziałku 20 kwietnia podejmujemy trzecie wyzwanie - Tydzień z książką. Czas kwarantanny to dobry moment, aby rozbudzać w dzieciach zainteresowania czytelnicze i samemu sięgnąć po książkę.

Instrukcja:

  1. Nasze wyzwania to zabawa dla wszystkich członków rodziny i pracowników przedszkola, pamiętajmy, że dzieci biorą z nas przykład. Celem wyzwania jest codzienne 20 minutowe czytanie dziecku, zgodnie z zaleceniami
  2. ...

23 stycznia przedszkole odwiedziła mama Julii z grupy II.

Pani Agata przeprowadziła we wszystkich grupach "Karnawałowy Aerobik" w ramach projektu Przedszkole Promujące Zdrowie.

Wspólna gimnastyka przy dźwiękach muzyki sprawiła wszystkim wielką radość, ale też wywołała zmęczenie...

Przedszkolaki podziwiały kondycję Pani Agaty i zrozumiały, że trzeba się systematycznie gimnastykować, żeby mieć tak dobrą formę :)

...

22 stycznia było w przedszkolu głośno i kolorowo. Sprytni sportowcy, bohaterowie z bajek, piękne księżniczki, wesołe zwierzaki uczestniczyły w balu karnawałowym "Mały Olimpijczyk".

Pan wodzirej zaprosił wszystkich do tańca przy największych przebojach muzycznych, a pani Ania przygotowała ciekawe konkurencje sportowe.

To był dzień pełen wrażeń.