Wydarzenia

Spotkanie z policjantem - grupa II

13 marca grupa druga gościła policjanta Komendy Miejskiej Policji w Kielcach. Pan Tomek w bardzo ciekawy sposób przypomniał przedszkolakom zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Dzieci miały okazję pobawić się autochodzikami, a poprzez dobrą zabawę ćwiczyły umiejętność właściwego przechodzenia przez przejście dla pieszych. Pan Tomek przypomniał również numery alarmowe i zasady zachowania w trudnych sytuacjach.

Dziękujemy za miłą wizytę i zapraszamy na kolejne zajęcia :)

Dzień Kobiet

8 marca w naszym przedszkolu w sposób szczególny pamiętaliśmy o wszystkich Paniach (tych małych i tych dużych) z racji ich święta.

Grupa II przygotowała z tej okazji niespodziankę - wspólną zabawę "Jaka to melodia". Panie miały za zadanie rozpoznać największe przeboje o kobietach, takie jak: "Najwięcej witaminy", "Bo z dziewczynami", "Będziesz moją Panią", "Być kobietą", które później miały przyjemność usłyszeć w wykonaniu małych artystów z grupy II. Gościem specjalnym tego "odcinka" była mama Kalinki.

Zbiórka karmy

W lutym nasze przedszkole włączyło się w zbiórkę karmy, koców, smyczy dla zwierząt ze schroniska.

Bardzo dziękujemy za tak liczny udział w zbiórce, za wielką życzliwość i chęć pomocy bezdomnym zwierzakom.

Projekt edukacyjny w grupie III

W lutym oddział III realizuje projekt edukacyjny "Szyjemy".

19 lutego dzieci wybrały się z wizytą do Muzeum Narodowego. Dowiedziały się ciekawych rzeczy o powstaniu tkanin, obejrzały bajkę "Len" i nauczyły się tkać. Każdy uczestnik warsztatów wrócił do domu z utkaną przez siebie podkładką pod kubek.

Strony