Wydarzenia

Wycieczka autokarowa

„Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło…”

Wiadomość o odwołaniu wycieczki zasmuciła chyba wszystkich. Na szczęście dzięki staraniom Pani Dyrektor i Rodziców oraz życzliwości pracowników Kompleksu Świętokrzyska Polana udało się to wydarzenie przełożyć na inny dzień.

Festyn Rodzinny

Czerwiec przywitaliśmy w przedszkolu Festynem Rodzinnym w naszym ogrodzie. Jak każdego roku Pani Dyrektor zamówiła piękną pogodę. Najważniejsza jednak była pogoda ducha i radość wszystkich uczestników tego spotkania. Wspólne zabawy, rozmowy, pyszny poczęstunek, świeżo wyciskane soki owocowo-warzywne, nagrody i wiele, wiele atrakcji cieszyły dzieci i dorosłych.

Dziękujemy Rodzicom i wszystkim, którzy pomogli w organizacji i przeprowadzeniu Festynu.

Podróż do Włoch grupa II

12 czerwca dzieci z grupy II odbyły kolejną niezwykłą podróż - tym razem do Włoch. Wycieczka rozpoczęła się od zapoznania z krajem, jego kulturą, zabytkami, ważnymi miejscami, no i oczywiście z włoskimi smakołykami.

Okazało się, że wszystkie dzieci lubią pizzę i doskonale wiedzą, jak ją przygotować. Swoją wiedzę mogły wykorzystać w praktyce. Kulinarnym warsztatom towarzyszyła włoska muzyka.

Rodzic w roli nauczyciela - Podróż do Wietnamu

6 czerwca dzieci z grupy II odbyły niezwykłą podróż do Wietnamu, na którą zaprosiła je Malwinka wraz ze swoimi rodzicami.

Wycieczka rozpoczęłą się od nauki jedzenia pałeczkami. Okazało się, że sprawa nie jest wcale prosta. Na szczęście wszyscy świetnie sobie poradzili z jedzeniem pysznych wietnamskich dań, przygotowanych przez tatę Malwinki (techniki jedzenia pałeczkami były zaskakujące).

Strony